Достапни линкови

Белград: Продолжуваат апсењата во Србија


Апсењата во Србија, по убиството на премиерот Ѓинѓиѓ продолжуват. Полицијата синоќа соопшти дека е уапсена нова група нарко-дилери меѓу кои се и браќата Крсмановиќ двајца водачи на земунскиот клан одговорен за убиството на Ѓинѓиќ.
XS
SM
MD
LG