Достапни линкови

Бали: Полицијата индетификувала еден од трите осомничени за нападите


Индонезиската полиција денеска соопшти дека идентификувала едно од трите лица кои се осомничени за терористичкиот напад во Бали во кој загина над 180 лица.Осомничениот, кој е еден од тројцата мажи чии што фото роботи беа обајвени вчера, не е приведен а полицијата не го соопшти неговото име.
XS
SM
MD
LG