Достапни линкови

Вашингтон: Американските железници можна терористичка цел


Американското федерално истражно биро испрати уште едно предупредување за можни терористички напади на Ал Каеда во Америка. Според Еф Би Ај, можна цел се американските железници.
XS
SM
MD
LG