Достапни линкови

Камбера: Австралија ги повика туристите да не патуваат во Индонезија


Властите во Австралија по пет дена од експлозијата на бомба во Бали во која загинаа над 180 лица предупредуваат за можност од нова закана. Австралиската влада ги повика туристите да ја напуштат Индонезија и да не патуваат таму.
XS
SM
MD
LG