Достапни линкови

Музика: Елвис Присли хит во светот


Новиот албум со песни на кралот на рокенролот Елвис Присли, што е издаден по повод 25 годишнината од неговата смртт, деновиве е хит во повеке земјите во светот. Дискот во Соединетите држави е продаден во повеке од половина милион копии, а има најголема слушаност и во 16 други земји мегу кои се Британија,Канада,Франција Австралија и Бразил.
XS
SM
MD
LG