Достапни линкови

Москва: Убиен пратеникот Владимир Головлев


Рускиот пратеник Владимир Головлев денеска е убиен на улиците на Москва од засега непознати напаѓачи. Головлев беше член на Унијата на десните сили во руската Дума.
XS
SM
MD
LG