Достапни линкови

Грција: Најави за нови напади на терористичката организација 17-ти ноември


Бранот апсења на нејзините припадници не ја уништи организацијата 17-ти ноември. Ова се вели во последното соопштение на грчката терористичка организација во кое се најавуваат нови напади.
XS
SM
MD
LG