Достапни линкови

Тетово: Три детонации


Три силни детонации одекнаа изутрината во два часот по полноќ во Тетово при што никој не е провреден а предизвикана е материјалнаа штета . Од екслопзиите е уништен новоизграден невселен објект на етнички Албанец .
XS
SM
MD
LG