Достапни линкови

Џиновска 3Д мачка е нова фото-атракција во Токио


Џиновска 3Д мачка е нова фото-атракција во Токио
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Среде метежот на Шињуку, дел од Токио познат како бизнис и шопинг центар, џиновска 3Д мачка на 4К билборд ги поздравува минувачите и го задржува нивното внимание. Со оваа необична глетка, локацијата брзо стана актуелна позиција за фотографирање.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG