Достапни линкови

„Ќе бидам тука за тебе“ по 25 години


„Ќе бидам тука за тебе“ по 25 години
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Џои, Чендлер, Рос, Рејчел, Моника и Фиби имаат обожаватели од три генерации. Популарната серија „Пријатели“ годинава прославува 25 години и „никогаш не ја изгуби публиката“, како што вели Меги Вилер, актерката која ја глуми Џенис во серијата.

XS
SM
MD
LG