Достапни линкови

Шепи за лет без стрес


Шепи за лет без стрес
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:53 0:00

Деца исплашени од летање со авион се смируваат пред полетувањ со кучиња на московскиот аеродром Домодедово.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG