Достапни линкови

Циркус со анимација и видео игри


Циркус со анимација и видео игри
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:53 0:00

Од канадскиот град Монтреал дојде познатиот „Циркус на сонцето“, а сега оттаму доаѓа и нов вид на циркус со анимација, виртуелна реалност и видео игри.

Категории

XS
SM
MD
LG