Достапни линкови

Благословување на миленици од возило


Благословување на миленици од возило
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Филипинците за Светскиот ден на животни ги благословуваа своите миленици. Поради пандемијата, благословувањето го правеа од своето возило.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG