Достапни линкови

Фатен на сопствената камера


Фатен на сопствената камера
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Зетот на узбекистанскиот претседател постирал видео на кое се гледа како тој вози автомобил низ улиците на Ташкент со брзина од над 200 километри на час. По критиките на социјалите мрежи, си платил симболична казна.

Категории

XS
SM
MD
LG