Достапни линкови

Уапсените демонстратни во Русија во нехумани услови


Уапсените демонстратни во Русија во нехумани услови
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Без храна, без право на адвокат, изложени на малтретирања. Таква е состојбата на уапсените демонстранти од протестите за ослободување на опозиционерот Алексеј Навални.За некои не се знае ни каде се затворени.

Категории

XS
SM
MD
LG