Достапни линкови

Трка со сопругата на ушка


Трка со сопругата на ушка
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Светското првенство во трки со сопругата на ушка неодамна се одржа во Финска. Победи литвански пар - 32 годишната Неринг Криклиауск и 39 годишниот Витаутат Кирклиауск.

XS
SM
MD
LG