Достапни линкови

Токсично езеро за позери на социјални мрежи


Токсично езеро за позери на социјални мрежи
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:30 0:00

Идеално место за фотографирање и снимање видеа, но опасно по живот. Токсично езеро во Сибир, стана атракција поради сината вода, а русите го нарекоа „Сибирско Малдиви“.

XS
SM
MD
LG