Достапни линкови

Театарски претстави преку шпионки за физичко растојание


Театарски претстави преку шпионки за физичко растојание
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Јапонски театар одлучил да постави посебни простори со шпионка за секој посетител во публиката. Со ова, тие обезбедуваат физичко растојание и може театарот да одржува претстави со публика.

Категории

XS
SM
MD
LG