Достапни линкови

Францускиот спајдермен против стравот од коронавирусот


Францускиот спајдермен против стравот од коронавирусот
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

„Стравот е позаразен од вирусот“, рече професионалниот француски алпинист Алејн Роберт пред да ја искачи кулата Агбар во Барселона. Тој се одлучи на овој подвиг за да испрати симболична порака до светот - да не живеат во страв поради коронавирусот.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG