Достапни линкови

„Со танцот слободно се изразувам“


„Со танцот слободно се изразувам“
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Калина Александар е 13 годишна ученичка која е четикратен првак во спортски танци во Македонија и во четири различни дисциплини. Покрај тоа, таа реди успеси и надвор од државата. Успехот е неизбежен, вели Калина, ако се работи со љубов. Што има да порача таа?

XS
SM
MD
LG