Достапни линкови

Со скирол или ролерки како на електричен тротинет


Со скирол или ролерки како на електричен тротинет
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Заради семејна забава, Александар Колов создаде прототип со кој скиролот и ролерките може да се возат како електричен тротинет. Помагалото, кое Колов го нарече „електро суп за на асфалт“, го направил за 30-тина минути.

Категории

XS
SM
MD
LG