Достапни линкови

Со балони и скокови за развој на иновативниот туризам


Со балони и скокови за развој на иновативниот туризам
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Проектот Локална и регионална конкурентност е 4 годишна финансиска инвестиција, финансирана од ЕУ, во износ од 18 милиони евра и со поддршка од Владата во износ од 3.1 милиони евра. Станува збор за воведување нови, иновативни содржини во рамките на развојот на туристичката понуда.

Категории

XS
SM
MD
LG