Достапни линкови

Руските протести инспирација за модни трендови


Руските протести инспирација за модни трендови
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Летото во Русија започнаа протести за фер избори. Демонстраторите, а и прекумерната сила на полицијата инспирираа модни дизајни. Протестите продолжуваат, а овие нови брендови се надеваат дека луѓето се повеќе ќе протестираат со нивните дизајни.

XS
SM
MD
LG