Достапни линкови

Престанете да се „давите“ во политика


Престанете да се „давите“ во политика
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Има само 13 години, а веќе има кариера во пеење, глума, манекенство, моделство, и како поетеса. Што има да порача младата Марија Јанчевска?

XS
SM
MD
LG