Достапни линкови

Прага се отвори среде пандемија

По неколку недели затворање поради пандемијата на коронавирус, рестораните, баровите и туристичките места во чешката престолнина уште еднаш ги отворија своите врати на 25 мај.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG