Достапни линкови

Последниот чувар на светилник во Црна Гора


Последниот чувар на светилник во Црна Гора
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Современите апарати за навигација ги обезвреднуваат светилниците. Но, последниот чувар на светилник во Црна Гора, Станко Стојановиќ смета дека неговата работа се уште има цел.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG