Достапни линкови

Последниот чувар на светилник во Црна Гора


Последниот чувар на светилник во Црна Гора
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Современите апарати за навигација ги обезвреднуваат светилниците. Но, последниот чувар на светилник во Црна Гора, Станко Стојановиќ смета дека неговата работа се уште има цел.

Категории

XS
SM
MD
LG