Достапни линкови

Портокаловите модни бради во Бангладеш


Портокаловите модни бради во Бангладеш
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Возрасните мажи со сиви бради во Бангладеш имаат нов тренд - фарбање на брадите со портокалова боја. Тоа, како што велат, го прават од религиозни причини.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG