Достапни линкови

Поради детска парализа, го има светот „во раце“


Поради детска парализа, го има светот „во раце“
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Од мало момче кое едвај одело поради детска парализа, таџикистанецот Исфандијор Хамрокон израснал во маж кој импресионира со силата во рацете.

Категории

XS
SM
MD
LG