Достапни линкови

Очекувањата на Генерација Z од Бајден


Очекувањата на Генерација Z од Бајден
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

По инаугурацијата на Џо Бајден за претседател на Соединетите Американски Држави, младите или генерација З ги споделија своите очекувања за следните четири години.

XS
SM
MD
LG