Достапни линкови

Остатоците од Титаник по 107 години


Остатоците од Титаник по 107 години
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00

Камерите на богатиот истражувач Виктор Веско ги снимија остатоците од Титаник, кои последен пат беа снимани пред 14 години.

Категории

XS
SM
MD
LG