Достапни линкови

Николиќ-дигиталните номади патуваат и работат


Николиќ-дигиталните номади патуваат и работат
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:18 0:00
Директен линк

Нина Николиќ од Асоцијацијата „Старт-ап Македонија“ вели дека привлекувањето на дигитални номади во земјава ќе биде позитивно за развојот на домашната економија зошто истите ќе ги трошат заработените пари во нашата земја

XS
SM
MD
LG