Достапни линкови

Не е важно што носиш, туку како го носиш


Не е важно што носиш, туку како го носиш
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:39 0:00

Њујоршката уметница и креаторка Дебра Дебри собира отпаден материјал и од него прави модни детали кои од неа ги купуваат и познати американски артисти. Омилени ѝ се шапките. Вели не е важно што носиш на глава, туку како го носиш и дали те прави среќен.

XS
SM
MD
LG