Достапни линкови

Еуфорија за настапот на македонските фудбалери на ЕП


Еуфорија за настапот на македонските фудбалери на ЕП
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

Сонот на македонските навивачи се оствари. Македонската фудбалска репрезентација заигра на Европското првенство. Првиот натпревар против Австрија заврши со пораз од 3 спрема 1. Во Скопје насекаде се следеше еуфорично.

Категории

XS
SM
MD
LG