Достапни линкови

Мурал за новиот „Терминатор“


Мурал за новиот „Терминатор“
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Ветувањето исполнето, „Терминатор“ се врати. Калифорнискиот артист Марк Пол Дерен, познат како „Медстиз“, нацрта мурал во чест на новото продолжение на култниот филм.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG