Достапни линкови

Млада скејтбордерка го живее својот олимписки сон


Млада скејтбордерка го живее својот олимписки сон
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Бомбет Мартин е млада скејтбордерка која го живее својот олимписки сон. Има двојно државјанство, американско и британско, а на Олимписките игри во Токио ја претставува Велика Британија.

Категории

XS
SM
MD
LG