Достапни линкови

„Мајка Земја е нашиот живот“


„Мајка Земја е нашиот живот“
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:47 0:00

Староседелки од Бразил бараат нови политики за животната средина и нивните права од бразилскиот претседател.

XS
SM
MD
LG