Достапни линкови

Масажа со оган


Масажа со оган
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00

Стара фараонска масажа, позната како „огнена крпа“ повторно се популаризира во Египет. Масажерот Абдел Рехим Саеид објаснува дека пред да ја користат оваа метода, прво го проверуваат здравјето на клиентот. Доколку утврдат дека има проблеми со здравјето, не ја користат оваа метода.

XS
SM
MD
LG