Достапни линкови

Мапа како грепка со локации за посета


Мапа како грепка со локации за посета
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Либанци создадоа мапа од својата држава со локации кои треба да се изгребат по посета. Оваа идеја е на 29 годишна фармацевтка Мириам Ауди, која вообичаено патува често. Инспирацијата дошла откако почнала пандемијата и не смееле да патуваат надвор од Либан.

Категории

XS
SM
MD
LG