Достапни линкови

Луксуз на социјална дистанца во Дубаи


Луксуз на социјална дистанца во Дубаи
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Дубаи е асоцијација за луксуз за оние кои може да си дозволат квалитетно празнење на својот длабок џеб. Пандемијата наметна нови трендови на патување и релаксирање, па еден од нив во Дубаи е уживањето во луксузот на јахти, како едноставна опција за почитување социјална дистанца..

Категории

XS
SM
MD
LG