Достапни линкови

Лондонска продавница за инстаграмски сeлфи


Лондонска продавница за инстаграмски сeлфи
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Илјадници млади го посетуваат студиото „Фабрика Селфи“ во лондонскиот трговски центар Вестфилд. Младите тука имаат можност да се фотографираат со огромни крофни и тоа да го објават на социјалните мрежи. Освен огромни крофни, имаат „инстаграмски“ сцени со огромно плишано мече и соба со конфети.

XS
SM
MD
LG