Достапни линкови

Лајт шоу за заштита на океаните


Лајт шоу за заштита на океаните
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Природно-научниот музеј од Париз со помош на светлосни фигури прави обид да се покрене свеста на јавноста за заштита на океаните.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG