Достапни линкови

Кога „сирените“ ќе се сретнат


Кога „сирените“ ќе се сретнат
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Конвенцијата „MerMagic“ во Манасас, Вирџинија, на едно место собра стотици „сирени“. Настанот што се нарекува најголемата „Конвенција на сирени“ во светот привлекува многу ентузијасти од различни сфери, на кои заедничка им е токму фасцинацијата од сирените.

Категории

XS
SM
MD
LG