Достапни линкови

Казахстан: Забранети протести, дури и без слогани


Казахстан: Забранети протести, дури и без слогани
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Казахстанските власти не дозволуваат да се протестира, а апсат дури и ако само стоите со празен лист хартија, на кој не пишува ништо.

XS
SM
MD
LG