Достапни линкови

Илуминирани шахти во Јапонија


Илуминирани шахти во Јапонија
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Капаците врз канализациските улични веќе четири декади се украсуваат во Јапонија, но месецов за прв беа украсени и со осветлување. Идејата на украсувањето е да се подобри сликата за канализацискиот систем.

XS
SM
MD
LG