Достапни линкови

Иконичните фармерки со загадувачко влијание на средината


Иконичните фармерки со загадувачко влијание на средината
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Во Париз, Франција се отвори изложба за фармерки, каде посетителите учат за материјалот, за историјата, еволуцијата и како некои дизајнери се обидуваат да ги направат „зелени“.

Категории

XS
SM
MD
LG