Достапни линкови

Игрите од „Squid game“ во живо, во кафуле


Игрите од „Squid game“ во живо, во кафуле
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Светската сензација „Squid game“ разработи кафуле во Индонезија кое до неодамна го чувствувало ефектот на пандемијата. Откако нудат симулација на игрите од серијата, го чувствуваат ефектот на популарноста, па нема ден без посетители.

Категории

XS
SM
MD
LG