Достапни линкови

Преку игри до воени стратегиски вештини


Преку игри до воени стратегиски вештини
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Од предводење воени напади до менаџирање на сајбер напади, игри со улоги стануваат се популарни меѓу студенти, бизнисмени, професионалци од армијата и безбедноста кои ги вежбаат своите тактички и стратегиски вештини.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG