Достапни линкови

Загушување: Косово одгоре


Загушување: Косово одгоре
please wait

No media source currently available

0:00 0:20:50 0:00

Депонии покрај патишта, канализации наместо реки, чакал наместо обработливи површини... Како изгледа заштитата на животната средина во Косово од воздух?

Категории

XS
SM
MD
LG