Достапни линкови

Ема - канцелариски работник од иднината


Ема - канцелариски работник од иднината
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Онлајн истражување на 3,003 канцелариски работници во Германија, Франција и Велика Британија открило дека за 20 години овие работници ќе имаат премногу здравствени проблеми. Истражувачите советуваат состаноци низ прошетка, редовни паузи од работа на компјутер.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG